Blogem k sobě

Zdravím všechny příchozí!

Buďte tu vítání a buďte tu jako doma. Především, prosím pěkně, se mnou ale mějte trpělivost – stránky jsou v procesu tvoření a jak je známo, některé věci potřebují uzrát. V mém případě zrají tedy spíš delší dobu, což by vám asi s radostí a nejhlubším přesvědčením potvrdil kdokoli, kdo se mnou měl nebo má co do činění. Například fontově jsem absolutně nerozhodná. Stejně jako v barevném ladění, logu, informacích… Mám asi tak tisíc variant, které bych tu nutně potřebovala a chtěla. Všechno sem ale zřejmě nacpat nemůžu (nebo?), takže proces zrání a vytváření přesného konceptu bude ještě chvíli trvat. Děkuji za trpělivost!

Zatím si aspoň můžete přečíst můj životní příběh, když vás tedy neodradí značná fontová variabilita. Procesu tvorby zdar!

Tereza
Mou vášní je svět funkčního cvičení a inteligentního pohybu, stejně jako ženská duše. Stanete-li se na chvíli vědomým pozorovatelem, objevíte na těle příběh jeho majitelky. Já ho vidím a provedu vás tím, jak uvolnit nastřádané bolesti a skrze vědomé cvičení s vlastním tělem se opět spojit se svým ženstvím. Ukážu vám cestu k tomu, že jen my samy jsme tvůrkyně našeho života i našeho těla. O tom, jak jsem se dostala zpět sama k sobě já, píšu zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Název eBooku

    Přitažlivý krátký text (max 2. věty), díky kterému se klient rozhodne stáhnout eBook.

  • Nejnovější články
  • Kategorie